Суд оштрафував голову Новобузької РДА за… хуліганство

Новости, Общество

  9 Апр , 2015

У Баштанському районному суді 2 квітня розглядалася незвична справа. Голову Новобузької районної державної адміністрації Сергія Іванова за вчинення адміністративного правопорушення за статтею 173 КУпАП («Дрібне хуліганство») притягнуто до адміністративної відповідальності – штрафу в розмірі 119 гривень.

Попри незначну суму штрафу, потерпілий – місцевий фермер та активіст Майдану В’ячеслав Цибулько – в цілому задоволений постановою судді Л.Л. Бойко. Хоча, на думку В’ячеслава Вікторовича, більш справедливим рішенням було б притягнення пана Іванова до громадських робіт – наприклад, підмітання вулиць у Новому Бузі. «Але й таке рішення, – каже В. Цибулько, – має отверезити Сергія Вікторовича Іванова, бо його поведінка почала становити громадську небезпеку для мешканців міста та району».

Отже, суд установив: 9 лютого ц.р. вранці поблизу будівлі райдержадміністрації і районної ради між громадянами Цибульком та Івановим стався конфлікт, під час якого останній почав нецензурно висловлюватися на адресу свого опонента. Перепалка могло дійти й до мордобою, проте двоє здорових чоловіків таки встигли відтягти главу РДА від фермера.

У судовій залі, відповідно до матеріалів справи, С.В. Іванов заперечував, що з його уст злітали «непарламентські вислови». Проте свідки інциденту і сам потерпілий недвозначно стверджували протилежне. У підсумку суд притягнув голову Новобузької РДА до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Виникає просте запитання: якщо голова райдержадміністрації поводиться таким брутальним чином відносно пересічних громадян, то чи може він забезпечувати законність і порядок на теренах Новобузького району? І, зрештою, в якому світлі пан Іванов виставляє Президента України, адже був призначений на цю високу посаду відповідним розпорядженням глави держави?..

Андрій ТЮРІН

Комментарии:

 1. Глава Новобугской РГА схлопотал штраф за мелкое хулиганство | Мой Город:

  […] ответственности — штрафу в размере 119 гривен, сообщает «Рідне […]

 2. Анатолий Иванович:

  Как стыдно за родной Новый Буг. Какой же это глава района, это ли уровень “новой власти”. Иванов, ты почему воюешь со своим “побратымом” Цыбулько? Слава, я тебя зауважал!

 3. Новобужанин:

  Слава гремит про голову администрации по всей области!ПАН ПРЕЗИДЕНТ,ЧТО ПЛОХОГО СДЕЛАЛ НАШ НОВОБУГСКИЙ РАЙОН,ЧТО ВЫ НАМ ПОДАРИЛИ ТАКОЕ СЧАСТЬЕ КАК СЕРЕЖА ИВАНОВ!?!

 4. Маша:

  Иванову не место в кресле , позор губернатору и стыд каждому жителю району за такой выбор. Чем скорее изменим Иванова тем быстрее пройдет позор.

 5. Ополчениц:

  Иванов – Респект!! Так им и нада” СКОТИНЯКАМ”)))

 6. 111111111111:

  Іванов Рембо!!!!

 7. Небайдужі:

  Цибулько достане всіх хто стане йому на дорозі.Мабуть,Іванов йому не дає того чого він хоче.

 8. Ольга:

  Бачу Іванов нікому і нічого не може дати, для рідного міста він порожній нуль, лише для себе і для своїх амбіцій він займає цю посаду.

 9. 123:

  Якщо Іванов такий і Мєріков його тримає на цій посаді то хто тоді Мєріков?

 10. Жителі не вашого району:

  Захоплюємось незалежністю новобузьких суддів! А щодо голови райдержадміністрації,- то мабуть нічого дивного в його поведінці як високопосадової особи, немає. Адже він як і більшість голів районних адміністрацій у Миколаївській області, мабуть немає спеціальної освіти управлінця. Історія повторюється: у далекому 1917 році до влади також приходили неосвідчені та недосвідчені. Словом-ганьба!

 11. Жителям не нашого району:

  Повністю з вами згоден, але уточнення: суд все ж таки баштанський. Проблема Іванова не тільки в тому, що він майже ні дня не працював, так і в його непорялдності та відсутності культури

 12. перехожий:

  Сьогодні, в новобузькій лікарні ,був на прийомі у терапевта і слухаю,як люди обговорюють статтю.Пропонують здати по 50 гривень заради того,щоб побачити голову РДА з мітлою в руках.Може варто все ж таки зібрати кошти на таку шоу! Як тільки вас ПОВАЖАЮТЬ І ЛЮБЛЯТЬ пане іванов!Може не треба було вам сплаувати штраф ?

 13. Оксана:

  Хто такий Іванов
  1Був членом трьох партій
  2 на майдані заробляв кошти
  2 Був каптьорщиком
  3 Зрадив Ю.Тимошенко
  4 Торгує землею
  5 АТО використвує в своїх цілях
  6 Чужий “Камаз) відправляє в АТО
  7 Невідомо де ділися” Газ 66 “та” ніва 4×4″
  8 Привласнює волонтерські гроші
  9 Продовжує політику чиновників Януковича

 14. СВІТЛАНА:

  “ОПОЛЧЕНЕЦ”-ЦЕ СЕПАРАТИСТ?!!! ЧИ ТИ СЕБЕ ОТОТОЖНЮЄШ ЗІ “СКОТИНЯКОЮ”, І САМ ДУМАЄШ ,ЩО ТЕБЕ ТАКІ ОТОЧУЮТЬ????-ПОМИЛЯЄШКО”СКОТИНЯКО”…НА ВІДМІНУ ВІД ТЕБЕ,ЛЮДИ МАЮТЬ ГІДНІСТЬ І НЕ ХОТЯТЬ МИРИТИСЬ З БРЕХНЕЮ ТА БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ ГОЛОВИ, І ВЛАДА МАЄ ВИХОДИТИ ДО ЛЮДЕЙ І ПОЯСНЮВАТИ ПРО УСПІХИ ТА НЕДОЛІКИ РАЙОНУ,ЦЕ НОРМАЛЬНА ПРАКТИКА У ВСЬОМУ СВІТІ,І ТАМ МОЖУТЬ БУТИ НЕЗРУЧНІ ПИТАННЯ І НА НИХ ПОТРІБНО ВІДПОВІДАТИ, А НЕ ОБРАЖАТИ ТА В ПИКУ ТИКАТИ…ЦЕ ГОЛОВІ БАЛІВ НЕДОДАЄ….

 15. Адвокат:

  Шановний Іванов В.С над вашой головою висять терези закону! Вам потрібно припинити злочині діїї до Новобужан,в подальшому ваша доля за гратами

 16. Максим:

  Андрій Тюрін ТИ МОЛОДЕЦЬ!!!!!

 17. ВІКТОРІЯ:

  Якщо правоохоронні органи перевірять те,про що написала Оксана,то це тягне не на одну статтю,щось з цим потрібно робити- МЕНІ, ЗДАЄТЬСЯ, НАЙКРАЩИЙ ВИХІД-ЦЕ ТЕРМІНОВА ВІДСТАВКА ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ,В ІНШОМУ ВИПАДКУ..ВЕЛИКІ ПРОБЛЕМИ ДЛЯ ГОЛОВИ,БО СЬОГОДНІ СУДДІ ТА ПРОКУРОРИ ПОЧИНАЮТЬ ДІЯТИ ЗГІДНО ЗАКОНІВ….Я ,ПРАВДА,ПО- ДОБРОМУ,РАДЖУ ІВАНОВУ ПОДУМАТИ ПРО ВІДСТАВКУ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ….ІНАКШЕ..???????

 18. Психолог:

  Пан Іванов
  1.Подарив Черкасенку В. землю ,після перемоги Бриченка на виборах вони стале фермерами різко,а також Ю.Бондар.Кришує воєнкома за для того щоб дружині було робоче місце,виписує повістки підприємцям у яких є гроші а потім відкуп і всі раденькі.Такожкришує волонтера Мосійчука,акий з ато тягне з відти автомати та сільскогосподарську техніку а поти ремонтує та продає в інтернеті.Якщо його взяти план по розкриваємості можна виконати на рік вперед

 19. -----:

  Мне интересно! Так почему еще не взяли? Куда смотрят право хранительные органы? Может имеет смысл потрясти “ВСЕХ”. Начиная с главы района, и заканчивая тем же Мосийчуком. Ведь ни для кого не секрет в районе, что он торгует оружием вывезенным с АТО. Где справедливость? Все знают, а сделать никто ничего не может!?

 20. SovetskiyReferendum1991:

  З усього, що відбулось в Україні після “Євромайдану – 2014″, зрозуміло лише одне: ні Новому Бугу С.Іванов (як голова РДА), ні усій Україні А.Яценюк (як Прем*єр – Міністр), ні українському народові П.Порошенко (як Президент) не принесли і не принесуть жодних позитивних зрушень, маріонетки Америки, Заходу, МВФ і НАТО, жидо – олігархи вони всі разом зі своїми прихвостнями (такими як “голова РДА” С.Іванов у Новому Бузі)…

 21. 999:

  Капец! Голова РДА – хуліган! Іванов на пустому місці створив собі проблему і підняв вище себе Цибулька. Хоча чому дивуватися вони один одного варті. Тільки одного знали як місцевого дурачка, а тепер до нього приєднався і голова РДА !
  От радість Порошенку і Яценюку, що мають такого класного керівника !

 22. прохожий:

  Порошенку і Яценюку паралельно, хто керує нашим задроченим районом. Це ми маємо такого керівника. МИ.
  Питання в публіку – чому ж не було більше кандидатур,, коли серьоньку перепризначали місяць тому? Де ви всі були тоді, шавки?

 23. Максим:

  999:Ви напевно “ХАЛУЙ” Іванова,а ваше бачення стосовно Цибулька В.В ви принижуєте честь та гідність даного громадянина,і не потрібно рівняти Іванова з Цибульком.Іванов зрадник майдану а Цибулько залишається патріотом майдана !!

Сообщение:

*

НОВОСТИ