Чвертьфінал із присмаком скандалу

Перед стадією 1/4 фіналу був зіграний перенесений поєдинок попередньої стадії змагань між командами Веселинівського та Вознесенського районів. Попри значну ігрову та територіальну перевагу гостей, їм так і не вдалося бодай раз засмутити воротаря В. Лобанова. Не забиваєш ти – забивають тобі. В одній із нечисленних контратак Микола Цуркан забив єдиний гол та вивів команду Веселинівщини до чвертьфіналу.

Але, напевно, наступного дня веселинівцям елементарно забракло сил, хоча в першому таймі вони грали досить потужно. Та в другій половині грі насамперед далася взнаки майстерність досвідчених гравців команди с. Мигія. Олександр Кривицький зробив дубль, тож до півфіналу вийшов саме колектив з Первомайщини.

Минулорічний переможець Кубка «РП» єланецька «Вікторія» гостювала в Арбузинці. Протягом усієї зустрічі на полі точилася рівна боротьба, але забивали тільки єланчани: по перерві двічі у воротах господарів «розписався» Дмитро Кухаренко.

Неприємна ситуація трапилася в селі Кам’яне Новобузького району. На місцевому стадіоні, аби підтримати своїх улюбленців, зібралася солідна група підтримки. Та замість футбольного видовища глядачі побачили «виставу» дещо іншого штибу. Перший тайм завершився переконливою перемогою кам’янців – 3:1. Натомість по перерві частина казанківських футболістів вийшла на поле, аби продовжити гру, а решта гравців на чолі з керівником районного товариства «Колос» Олександром Мариненко відмовилася завершити поєдинок. Тож команді гостей за грубе порушення футбольних правил та неповагу до вболівальників зараховано технічну поразку. Сам О. Мариненко аргументував демарш тим, що в складі суперників виступав футболіст Стингач, який був зареєстрований у Новобузькому районі лише 13 жовтня цього року.

Проте, як повідомив арбітр зустрічі Віктор Колісник, ніякого письмового заперечення у протокол матчу невдоволена сторона так і не внесла. Зрештою, як з’ясувалося, зазначений гравець був внесений у заявку вчасно, а ось участі в грі 1/8 фіналу не брав, тож фактично не був заграний за кам’янців.

На спільному засіданні редакції «РП» і обласної організації ФСТ «Колос» було прийнято рішення залишити результат гри в силі, тож далі крокують саме кам’янці. Водночас, у регламент змагань будуть внесені зміни з тим, щоб у подальшому не виникало подібних неприємних ситуацій.

Ще в одному з матчів Очаківський район поступився Снігурівському району – 0:3.

Отже, настав час вирішальних поєдинків. У суботу, 22 жовтня, Снігурівський район прийматиме команду з Новобужжя, а «Вікторія» (Єланець) на власному полі екзаменуватиме колектив із с. Мигія (Первомайський район). Побажаємо футболістам натхненної гри та удачі!