Бронзова «Феміда» – на Миколаївщині!

На території Київської учбово-тренувальної бази «ФК «Динамо» відбулася фінальна частина змагань турніру з міні-футболу серед працівників судових установ України – Кубок «Феміди». Команда ФК «Корабели» з Миколаївщини боролася за 3-4 місце з командою «ВАСУ-КААС» (збірна Вищого адміністративного та Київського апеляційного адміністративного судів).

З перших хвилин матчу «Корабели» пішли вперед, проте пропустили випад суперників – 0:1. Однак на перерву команди пішли за рівноваги – 2:2.

Другий тайм пройшов у швидкому темпі, команди йшли вперед великими силами, однак тактично грамотно оборонялись, тим самим не дали вразити ворота один одному.

Хочеться відзначити гру воротаря нашої команди – С.В. Янчука, який відмінно провів цей матч.

В овертаймі голами відзначилися лише «корабели» – Ігор Уманський та Павло Чорнописький вирвали конче важливу перемогу – 4:2.

У грі за перше місце футболісти Голосіївського райсуду м. Києва перемогли «Чорне Море» (збірна Одеської області).

На завершення ігрового дня відбулося урочисте вручення нагород командам учасників турніру. Команда ФК «Корабели» при отриманні нагород пройшла круг «братання» з переможцями турніру.

При отриманні пам’ятної таблички за участь у турнірі наставник нашої команди В.І. Сікиринський станцював український танок – гопак.

До складу команди «Корабели» входили: головний тренер Сікиринський Віктор Іванович, голова Баштанського районного суду Янчук Сергій Васильович, суддя Миколаївського районного суду Войнарівський Микола Миколайович, суддя Миколаївського окружного суду Марич Євген Васильович, помічники судді Центрального районного суду м. Миколаєва Бунін Денис та Бурдинський Сергій, секретар судових засідань Центрального районного суду Тихонюк Віктор, секретар судових засідань Заводського районного суду м. Миколаєва Уманський Ігор, судовий розпорядник Ленінського районного суду м. Миколаєва Рудик Марк (він же капітан команди), судовий розпорядник Баштанського районного суду Лаба Микола, працівники Баштанського районного суду Чорнописький Василь та Чорнописький Павло, кур’єр Березнегуватського райсуду Жаріков Владислав, секретар Апеляційного суду Тищенко Олексій.

Після завершення турніру голова Ради суддів України Валентина Сімоненко та голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк привітали учасників турніру подарунковими дощечками «За участь в турнірі» та провели нагородження фіналістів переможними кубками, а також вручили номінації на кращих гравців турніру із розіграшу Кубка «Феміди».

Уперше в історії судових установ області вписано сторінку про спортивні перемоги їх працівників і суддів. Це важливо для гармонійного виховання майбутнього покоління суддівського корпусу.