ПОПУЛЯРНЫЕ   КОЛОНКА РЕДАКТОРА

О Редакции

Газета Миколаївської обласної ради «Рідне Прибужжя» видається з п’ятого січня 1991 року. 


Співпрацюючи з обласною радою наша редакція досліджує цілу низку проблем, які мають місце на Миколаївщині.

Серед них – закриття сільських шкіл, питання харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих садочках, екологічні і суспільно-політичні проблеми.

Неабияке місце у газеті займають висвітлення гострих наболілих питань, які утворилися в нашому суспільстві, завдяки тому, що деякі привладні політики намагаються спекулювати ними.

Серед таких проблем, котрі підняті колективом «РП», – питання співіснування у державі двох братських мов – української та російської, викриття фальсифікації історії – особливо періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 року, – вивчення та викладення перед громадськістю істинних намірів Північноатлантичного альянсу стосовно України, інші проблеми.

Велике значення у нашій газеті приділяється культурі, особливо регіональній та  економіці Миколаївської області. Ми вивчаємо причини руїни у кораблебудівній галузі регіону, публікуємо багато матеріалів на сільськогогосподарську тематику.

Щодо останньої, то «РП» тісно співпрацює з кращими найпрофесійнішими сільгосптоваровиробниками області.

Наше газета входить у четвірку найвпливовіших та найкращих газет області. Вона виходить тричі на тиждень, її примірники розповсюджуються не лише у Миколаєві, а й у найвіддаленіших сільських радах нашого Прибузького степового краю.

Ми завжди відкриті для тих, хто бажає розмістити у нас свою рекламу та маємо досить журналістських засобів, щоб ваша реклама дійшла до читача.

Наші журналістські  пера гострі і завжди готові працювати на вас і для вас.