АРХИВ РЕЗОНАНСНЫЕ ПУБЛИКАЦИИ КОЛОНКА РЕДАКТОРА

19 Окт , 2017

Лишь после вмешательства «РП» ушлый делец из Большой Коренихи Гнел Арутюнян срочно и в добровольном порядке прикрыл незаконную частную «лавочку» по торговле водой – то ли совесть замучила, то ли испугался громкого публичного разоблачения с неизвестными для него последствиями. Правоохранители же и контролирующие органы более двух лет в упор «не замечали» вопиющего безобразия, которое творилось прямо у них под носом.

Читать далее »

  Читать дальше...

19 Окт , 2017

Є такий стародавній танцювальний номер «Боротьба нанайських хлопчиків», під час якого один-єдиний актор за допомогою власних кінцівок та двох ляльок зображує нібито запекле протистояння двох різних борців. За майстерної гри артиста у стороннього глядача складається стійке враження щодо справжності всього того, що відбувається на сцені.

Читать далее »

  Читать дальше...

12 Окт , 2017

Село Миколаївське Вітовського району розташоване у безпосередній близькості від обласного центру – багатоповерхівки та виробничі об’єкти мікрорайону півмільйонного міста Кульбакиного височіють мало не за домівками місцевих мешканців. Населений пункт відомий і тим, що тут розташовані потужності підприємства «Сандора». Тож годі й казати, що земелька поблизу Миколаєва – ласий шматочок, що коштує мало не на вагу золота.

Читать далее »

  Читать дальше...

12 Окт , 2017

Замечено, что николаевские чиновники охотно отдают подряды на ремонты дорог фирмам-«однодневкам». При этом должностные лица умудряются ловко обходить условия проведен++ия тендеров, а значит, без всякой соревновательности щедро «одаривают» заработком «своих» предпринимателей. Чего уж тут удивляться, что на дороги у нас тратятся миллионные суммы, а вместо качества мы «маємо те, що маємо»? Монополия в дорожном строительстве от власти прямиком ведет к махровой коррупции, результатом которой становятся неискоренимые ямы и ухабы на всех магистралях без исключения.

Читать далее »

  Читать дальше...

6 Окт , 2017

Питання земельних відносин становлять значну частину звернень до «Рідного Прибужжя». Поготів це стосується сільської місцевості, де вряди-годи виникають конфліктні ситуації довкола оренди людських паїв. Ось і нещодавно до нашої редакції приїхали зі своїми проблемами пайовики з Братського району. Чи не найзаплутаніша та найконфліктніша «історія» – у мешканки селища Братського Оксани Грохович. За словами жінки, всупереч її волі земля їхньої родини опинилася в оренді на 49 років, що, як говорять обізнані люди, фактично означає мало не втрату дорогоцінної земельки…

Читать далее »

  Читать дальше...

5 Окт , 2017

У знаменитій «Книзі джунглів» Кіплінга є епізод, в якому мудрий слон Хатхи, побачивши, що з обмілілої річки піднялася скеля, якої зазвичай не видно, оголошує «водяне перемир’я». Воно означає, що на час посухи берег річки стає «демілітаризованою» зоною, і звірі припиняють їсти один одного. Одна з найкрасивіших річок України Південний Буг украй потребує такого перемир’я – річка міліє з року в рік, і з цим потрібно щось робити.

Читать далее »

  Читать дальше...

28 Сен , 2017

На Миколаївщині з дводенною робочою поїздкою побував лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик. До його приїзду приурочено відкриття трьох партійних офісів: у місті Первомайську на вулиці Богопольській, 76б, у місті Вознесенську на вулиці Соборності, 17 іу селищі Веселиновому – на вулиці Мозолевського, 1.

Читать далее »

  Читать дальше...

22 Сен , 2017

(«РП» № 28 від 13 липня 2017 року)

Читать далее »

  Читать дальше...

7 Сен , 2017

Интервью с ликвидатором ПАО «Николаевский судостроительный завод «Океан» Ириной Сербин.

Читать далее »

  Читать дальше...

31 Авг , 2017

Год назад в Кривом Озере в ночь на День независимости два наряда полиции прибыли на вызов. Шесть копов успокаивали пьяного мужчину кулаками. И в конце концов четырьмя пулями в упор застрелили закованного в наручники безоружного Александра Цукермана. Через год после трагедии общественность так и не увидела справедливого приговора, а громкое дело начинает слушаться в суде «с нуля».

Читать далее »

  Читать дальше...